Opinie klientów

Poniżej przedstawiam listę opinii klientów, z których miałam przyjemność współpracować:

Agnieszka i Tomasz Kruzińscy
Z pełnym przekonaniem polecam Panią Katarzynę Jankovską i Pana Macieja Jankowskiego, którzy zajęli się sprzedażą naszego mieszkania. Wykazali się świetną znajomością rynku nieruchomości, która wraz z profesjonalnym podejściem do wyceny i prezentacją mieszkania na rynku, zaowocowała jego szybką i bezproblemową sprzedażą. Cały proces wszelakich formalności urzędowych został załatwiony z pełną informacją zwrotną o jego postępach.
Nie bez znaczenia jest też indywidualne i niezwykle przyjazne podejście do klienta i jego oczekiwań. Szczerze polecam wszystkim, którzy pragną nabyć / sprzedać swoją nieruchomość, unikając jednocześnie uciążliwych formalności, straty czasu i całego stresu z tym związanego.
Dorota Czajkowska
Bardzo dziękuję Pani Kasi Jankowskiej za pomoc i sprzedaż naszego mieszkania. Na każdym etapie Pani Kasi służyła pomocą i profesjonalnym podejściem, zawsze cierpliwa i pomocna. Mieszkanie sprzedała nam szybko. Polecamy Paniom Kasie bo jest profesjonalistka w każdym calu.
Natalia Sadowska
Świetne szkolenia oparte na doświadczeniu i pasji Pani Kasi. Wysoka jakość zarówno pod względem merytorycznym jak i stworzonej z grupą atmosfery. Dużo inspiracji i praktyki. Brawo!
Tadeusz Siluk
zarządzanie

Z Panią Katarzyną Jankowską współpracuję od czterech lat.
Powierzyłem Jej sprawy związane z wynajmem moich mieszkań . Ja mieszkam w UK . Nie jestem w stanie dopilnować osobiście wszystkich spraw – teraz załatwiam to przez e-mail lub telefon. I od tej pory jestem spokojny i zadowolony – nie mam problemów z lokatorami.
Pani Katarzyna załatwia wszystko w expresowym tempie od przysłowiowej uszczelki , przeglądów gazowych , płatności itp. po profesjonalną umowę najmu .
Uważam, że Pani Katarzyna jest osobą wykonującą swoje obowiązki profesjonalnie, uczciwie i z oddaniem.

Robert Gasztold
Dzisiaj ukończyłem warsztaty, Schemat Obsługi Klienta i Profesjonalny Agent Nieruchomości, prowadzony przez Kasię Jankowską.

Lepiej nie mogłem trafić, pięć dni mega profesjonalnego szkolenia, popartego ogromną wiedzą Pani Kasi ,przekazywaną w bardzo logiczny i przystępny sposób, dlatego każdy z Nas czuł się bardzo komfortowo, bo mimo ogromu materiału do ,,przerobienia” nie nastąpiło ,, zmęczenie” materiału.
Jestem pełen podziwu ,elokwencji i erudycji Pani Kasi oraz tego jak z luzem i poczuciem humoru odsłoniła nam arkana pracy w nieruchomościach, oraz przekazała mnóstwo niezbędnych narzędzi i informacji potrzebnej w pracy pośrednika nieruchomości.
Polecam wszystkim takiego profesjonalistę jakim jest, Pani Katarzyna Jankowska, jeszcze raz serdecznie dziękuję.

Kamila Jędrusiak
Niedawno miałam okazję wziąć udział w szkoleniu prowadzonym przez Panią Kasię i szczerze mogę powiedzieć, że była to jedna z lepszych decyzji. Pani Kasia posiada niesamowitą wiedzę na temat pośrednictwa w obrocie nieruchomościami, którą przekazuje w sposób prosty i zrozumiały. Otwartość i pozytywna energia Pani Kasi stworzyły bardzo miłą i przyjazną atmosferę, która towarzyszyła przez cały czas trwania szkolenia. Szkolenie przeprowadzone było w sposób profesjonalny i z wielkim zaangażowaniem. Ciągła interakcja z uczestnikami jak najbardziej na plus. Cieszę się, że mogłam wziąć udział w tym szkoleniu. Polecam w 100%!
Izabela Cor-Kubińska
Jakiś czas temu zamówiliśmy u Katarzyny Jankovskiej szkolenie sprzedażowe dla nowo zatrudnionych agentów nieruchomości.

Już na etapie przygotowania szkolenia, wiedziałam że to był strzał w dziesiątkę. Trenerka dokładnie wysłuchała, czego po takim szkoleniu oczekuje i przygotowała je tak, jak chciałam. Było inspirująco, soczyście, zabawnie, motywująco, a zarazem bardzo konkretnie, z dużą dawką wiedzy, przykładów i rad, wszystko to uzupełnione aktywną pracą warsztatową nowych agentów.
Kasia jest świetną specjalistką w zakresie sprzedaży i doskonale umie przekazać swoją wiedzę. Na szkoleniu nikt się nie nudził, wszyscy wyszli zmotywowani do działania i pierwsze efekty już widać! Polecam! Takiej dobrej energii nie widziałam już dawno!

Marta Onyszko
Zdecydowanie, z czystym sumieniem polecam szkolenia organizowane i prowadzone przez panią Kasię. Prowadząca zawsze merytorycznie przygotowana, umie wytłumaczyć trudne kwestie w prosty sposób, cierpliwa i otwarta na dialog z uczestnikami. Jestem bardzo zadowolona z jakości szkoleń i na pewno skorzystam ponownie z jej usług.
Ilona Jakubczyk

Bardzo gorąco polecam Panią Kasię Jankowską. Gwarantuje ona pełen
profesjonalizm , zaangażowanie, stały kontakt z klientem oraz ogromną
pomoc przy załatwianiu wszelkich formalności związanych z finalizacją
transakcji. Pani Kasia to duża wiedza i indywidualne podejście do
klienta. Polecam wszystkim zainteresowanym – jeżeli chcesz kupić lub
sprzedać nieruchomość – to najlepsza osoba do współpracy.

Adrianna Rafał

Gorąco polecam Panią Kasię. Pełna zaangażowania, czujna, na bieżąco informowała Nas o postępie realizacji poszczególnych etapów przy kupnie mieszkania. Oferowała pomoc przy dokonaniu wszelkich formalności również po odebraniu kluczy. 100% profesjonalizmu podczas prezentacji nieruchomości, duży zakres wiedzy na temat prezentowanych mieszkań. Żadnych ukrytych kosztów, wszystko objaśnione omówione szczegółowo podczas podpisywania umowy rezerwacyjnej. Polecam na 1000%!

Dominika Tkacz
Pani Kasia posiada ogromną wiedzę w zakresie pośrednictwa w nieruchomościach. Uczestniczyłam w 2 szkoleniach prowadzonych przez Panią Kasię i dowiedziałam bardzo wielu ciekawych rzeczy dotyczących pośrednictwa. Szkolenia były przeprowadzone w sposób profesjonalny i rzetelny i nie dało rady się nudzić 🙂
Marek Pagels
Polecam w 100%. Transakcja sprzedaży naszego mieszkania została przeprowadzona profesjonalnie i szybko. Miła atmosfera jaka panowała
przez cały okres transakcji to kolejne atuty tej współpracy. Duże podziękowania dla Pani Kasi za pełne zaangażowanie. Dziękuję.
Grzegorz Baumgart
Polecam Panią Katarzynę Jankowską, która pomogła mi w krótkim czasie sprzedać mieszkanie. Współpraca z Panią Kasią była czystą przyjemnością – świetny kontakt, zaangażowanie, fachowość, atmosfera – wszystko na plus. Nie musiałem absolutnie o nic się martwić, zostałem wzorowo poprowadzony przez cały proces sprzedaży nieruchomości – czułem się zaopiekowany, nie musiałem przejmować się jakimikolwiek formalnościami. Jest to ogromny komfort, wygoda i oszczędność czasu. Polecam szczerze, każdemu kto szuka rzetelnego agenta i chce oszczędzić czas oraz nerwy związane z całym procesem kupna/sprzedaży nieruchomości.
Ola i Elżbieta Nalborskie
Bardzo dziękujemy, Pani Kasiu, za tak niewiarygodnie profesjonalną pomoc przy zakupie mieszkania. Było przecież tyle trudności, a dzięki Pani czujności i sile charakteru wszystko się tak dobrze skończyło. Dziękujemy za dopilnowanie dosłownie każdego szczegółu, za wsparcie psychiczne, zrozumienie, cierpliwość, opiekuńczość i wielkie poczucie odpowiedzialności wobec wszystkich stron tej transakcji. Dziękujemy za Pani wiedzę w zakresie nie tylko nieruchomości, ale także finansów oraz dobór współpracowników (mam tu na myśli kancelarię notarialną, która okazała się absolutnie wyjątkowa). Dziękujemy za wzorową organizację wszystkich etapów transakcji, rozplanowanie w czasie, a później bieganie do tych wszystkich okienek we
wszystkich urzędach, aż po zarządcę. Czułyśmy się naprawdę bezpiecznie i komfortowo. W życiu nie spotkałyśmy kogoś tak wyjątkowego jak Pani.
Krzysztof Drąg
Profesjonalizm od początku do samego końca załatwienia ostatnich formalności. Kompetencje Pani Kasi na najwyższym poziomie. W przyszłości na pewno będę korzystał wyłącznie z usług pani Kasi.
Alicja Fabisiak
Polecam wszystkim, świetna ,profesjonalna obsługa. Bez nich nic by się nie udało:) Polecam serdecznie! Nie ma nic lepszego jak własne, wymarzone M 🙂
Weronika Kudyba
Szybko, sprawnie, profesjonalnie i bardzo miło. Dziękuję bardzo pani Kasi za pomoc w negocjacjach. Polecam wszystkim.
Józef Witek
Polecam wszystkim szukającym swojego kąta na ziemi za profesjonalne i życzliwe podejście oraz znalezienie idealnego mieszkania w stanie i lokalizacji zaspokającym moje wymagania.
Ania i Edward
Bardzo dziękujemy za sprawne przeprowadzenie łączonej transakcji kupna-sprzedaży mieszkań. Wszystko odbyło się profesjonalnie i szybko (sprzedaż wręcz ekspresowo). Pani Kasiu, jeszcze raz dziękujemy za fachową pomoc, za nieoceniony uśmiech i naturalną serdeczność.
Michał Gęgotek
Pani KASIU! Serdecznie dziękuję za pomoc i zaangażowanie w pośrednictwie zakupu mego apartamentu w Ustroniu Morskim. Jest Pani najlepszą profesjonalistką w tym zakresie. Dzięki posiadaniu dużego doświadczenia i znajomości przepisów prawnych pomogła mi Pani bardzo dużo w doborze kredytu i załatwieniu wszelkich spraw związanych z nim. Dziękuję również
za zorganizowanie notariusza. Bardzo miła kulturalna osoba – polecam gorąco wszystkim!!!
Marek Sawicki
Chciałbym bardzo podziękować za współpracę Pani Kasi, która pomagała mi we wszystkich aspektach sprzedaży dwóch nadmorskich nieruchomości.
Może zacznę od początku, Wcześniej współpracowałem z innymi biurami chcąc sprzedać nieruchomości nadmorskie. W ciągu dwóch lat współpraca ta okazała się totalnym fiaskiem. Nie będę opisywał szczegółów, ale byłem bardzo zniechęcony i zamierzałem zająć się tym osobiście, ale problem stanowiła dla mnie odległość i czas, który musiałbym na to poświęcić. Ponieważ moi znajomi w tym okresie bardzo szybko sprzedali swój dom, dostałem polecenie do ich biura nieruchomości. Z powodu dużej odległości właściciel biura polecił mi Panią Kasię z biura In House w Szczecinie mówiąc, że nie zna bardziej
kompetentnej osoby jeśli chodzi o nieruchomości. Wszystko co powiedział okazało się prawdą, a nawet przekroczyło moje oczekiwania. Pełen profesjonalizm poczynając od sesji zdjęciowej nieruchomości poprzez kontakt, załatwianie wszystkich formalności, negocjacji, doradztwa i osobistego zaangażowania. W ciągu pięciu miesięcy podpisałem umowę przedwstępną na
pierwszą nieruchomość, a w ciągu kolejnych pięciu ostatecznie sprzedano dwie moje nieruchomości. Chcę dodać, że osoby, które je zakupiły również są pod olbrzymim wrażeniem standardu zawodowego Pani Kasi. Osobiście, oprócz profesjonalizmu, cenię sobie jakość relacji z osobą z którą współpracuję i pragnę powiedzieć, że było dla mnie olbrzymią przyjemnością móc współpracować z Panią Kasią, która oprócz doskonałej znajomości rynku nieruchomości i wszystkiego co jest z nim związane jest przemiłą i wyjątkową osobą. Pani Kasiu dziękuję za wspaniałą współpracę, profesjonalizm i cierpliwość we wszystkich aspektach zawartych
transakcji.
Jagoda Kisielewicz
Gorąco polecam. Pani Katarzyna Jankowska przeprowadziła nas przez zawiłości kredytowo-mieszkanie szybko i profesjonalnie. Zdecydowanie godna zaufania agentka.
Alicja Fabisiak
Polecam wszystkim, świetna ,profesjonalna obsługa. Bez nich nic by się nie udało:) Polecam serdecznie! Nie ma nic lepszego jak własne, wymarzone M 🙂
Robert Marczak
Bardzo polecam !!!! duże zaangażowanie, profesjonalizm, komfortowa współpraca, załatwianie zaświadczeń, składanie wniosków do sądu, protokoły zdawczo-odbiorczy, wiele rzeczy można załatwić zdalnie dzięki Panu Maciejowi, jestem bardzo zadowolony ze współpracy…
Jan i Izabela Kowal
Serdecznie polecam! Pani Kasia to bardzo profesjonalna i rzetelna osoba posiadająca ogromny zasób wiedzy i umiejętność wykorzystania jej w praktyce. Na wszystkie pytania odpowiada rzeczowo, konkretnie i w bardzo przystępny sposób, a każde spotkanie przebiegało w przyjemnej atmosferze. Podejście do klienta na bardzo wysokim poziomie. Słowa uznania również dla Pana Macieja który dbał by wszystko przebiegało planowo i sprawnie. Jako osoba zielona na rynku nieruchomości mogę powiedzieć, że zaopiekowano się mną od samego początku procesu zakupu do samego końca. Polecam każdemu!

Moje obie Klientki są bardzo zadowolone zarówno z samego contentu jak i super interakcji na samym spotkaniu, jak tylko pojawią się kolejne tematy szkoleniowe to na pewno będę się z Panią kontaktował, także bardzo dziękuję za pomoc i profesjonalne szkolenie

Karolina Korenik

Szkolenie przeprowadzone na wysokim poziomie. Dużo przydatnej wiedzy opartej na doświadczeniu. Od takiej osoby jaką jest Pani Kasia warto się uczyć i pogłębiać swoją wiedzę! Polecam z całego serca!

Monika Kaczyńska-Kasprowicz
Muszę, bo się uduszę! Serdecznie polecam szkolenia u Kasi. Duuuuuużo wartościowej wiedzy przekazanej w cudowny sposób… u Kasi nie siedzi się, jak na nudnych wykładach w szkole, tutaj zajęcia są prowadzone w formie warsztatów, a duża ilość zadań praktycznych powoduje, że jesteśmy w stanie wszystko fajnie zapamiętać. Do tego Kasia zaraża wszystkich swoją pozytywna energią także gwarantuje, że z tą Panią nudzić się nie będziecie, a przy tym wiele nauczycie.
Roksana Weber
Bardzo dziękuję za szkolenie. To był szalenie inspirujący czas. Wiedzę przekazaną na szkoleniu z pewnością wykorzystam w pracy. Będę polecać każdemu: przydatna wiedza, pomocne wskazówki i porady. Pani Kasia to nie tylko profesjonalistka w swoim fachu, ale także niezwykle ciepła i życzliwa osoba, co sprawia, że na szkoleniu jest miła, swobodna atmosfera.
Paulina Grzybowska
Z całego serca chciałabym podziękować Pani Kasi za niezwykle pouczające szkolenie z pośrednictwa nieruchomościami. Pani Kasia jest profesjonalistką, od której bije otwartość, charyzma i pełne zaangażowanie. Cały program został zrealizowany rzetelnie, na najwyższym poziomie. Z ogromną przyjemnością wrócę na kolejne szkolenia pod Pani przewodnictwem. Polecam serdecznie!
Angelika Madej
Polecam ! jedno z najlepszych szkoleń, na którym byłam – wiedza, doświadczenie i olbrzymi dar ich przekazywania!
Aneta Zaleciło
Bardzo dobrze przygotowane i przeprowadzone szkolenie przez panią Katarzynę.

Szkolenie pozwoliło mi na spojrzenie na moją dotychczasową pracę z innej perspektywy. Skłania do dużego rozwoju osobistego i zawodowego. Jednym słowem POLECAM!

Ewelina nowakowska
Szkolenie Pani Kasi przeprowadzane jest bardzo profesjonalnie, ciekawie i z zaangażowaniem. Wiedza merytoryczna jak i praktyczna, którą prezentuje sobą Pani Kasia jest imponująca, a jej przekaz przede wszystkim bardzo zrozumiały. Zarówno początkujący agenci mogą nauczyć się wiele, jak i osoby doświadczone i obyte z tematem wyniosą ze szkolenia nowe, przydatne informacje do osiągania kolejnych sukcesów zawodowych.
Weronika Kudyba
Szybko, sprawnie, profesjonalnie i bardzo miło. Dobrze zorganizowane i poważne biuro, które błyskawicznie znalazło mi dokładnie to, czego szukałam. Dziękuję bardzo pani Kasi za pomoc w negocjacjach. Polecam wszystkim.
Bożena i Grzegorz Stolarscy
Bardzo dziękujemy, Pani Kasi, za profesjonalną pomoc przy sprzedaży mieszkania. Będziemy polecali usługi Pani wszystkim zainteresowanym.
Hanna i Jacek Łęgowscy
Pragniemy gorąco podziękować pani Katarzynie Jankowskiej za pomoc w kupnie mieszkania. Przeprowadziła nas przez kolejne kroki kupna mieszkania. Wskazywała nam, na co zwracać uwagę podczas jego kupna. Wskazywała plusy i minusy obiektu (komunikacja, deweloper). Wykazała się fachową wiedzą, profesjonalizmem. W każdej porze dnia służyła pomocą, korzystaliśmy z jej wiedzy odnośnie kredytów mieszkaniowych. Doradzała nam na jakich warunkach korzystnie wybrać kredyt mieszkaniowy. To bardzo
ważne mieć pomocną dłoń. Dzięki jej pomocy spokojniej podejmowaliśmy kolejne decyzje. Była z nami również podczas przekazywania mieszkania.
Jesteśmy zadowoleni ze współpracy z Panią Katarzyną.
Dziękujemy!
Robert Majchrzak
Fachowa obsługa. Profesjonalna pośredniczka!!!
Beata Wysokińska
Polecam wszystkich chcącym sprzedać lub kupić mieszkanie. Miałam kontakt z innymi biurami, ale żadne z nich nie zajęło się tak profesjonalnie sprzedażą mojego mieszkania. Transakcja przebiegła szybko, bez kłopotów i z wielkim zaangażowaniem Pani Kasi. Nie spodziewałam się, że w tak szybkim tempie uda się znaleźć kupca na mieszkanie. Z pewnością w dużej mierze jest to zasługa profesjonalnej agentki.
Bożena i Grzegorz Stolarscy
Bardzo dziękujemy, Pani Kasi, za profesjonalną pomoc przy sprzedaży mieszkania. Będziemy polecali usługi Pani wszystkim zainteresowanym.
Maria Ślusarczyk
Pani Kasiu, Bardzo dziękuję za pomoc przy kupnie domku letniskowego. Dzięki Pani transakcja przebiegła szybko, profesjonalnie i w bardzo miłej atmosferze. Takiej współpracy z biurami nieruchomości życzę wszystkim.
Pozdrawiam i gorąco polecam Panią Kasię, której fachowość , zaangażowanie i podejście do klienta zasługuje na najwyższe uznanie.
Małgorzata
Serdeczne Podziękowania dla Pani Kasi!!! Transakcja sprzedaży naszego mieszkania została przeprowadzona szybko i sprawnie. A to wszystko przez niewiarygodnie profesjonalne, indywidualne podejście do sprawy. Dziękujemy za dopilnowanie dosłownie każdego szczegółu przy sprzedaży , za cierpliwość, okazaną pomoc, wyrozumiałość, opiekuńczość. Z pewnością polecimy Panią Kasie wszystkim osobom, które szukają profesjonalnego i rzetelnego podejścia do klienta.
Mateusz Kacprzak
Polecam serdecznie!. Dziękuję za profesjonalne podejście i zaangażowanie p.Kasi, która od początku do końca wspierała mnie w sprzedaży mieszkania. W przyszłości na pewno skorzystam z p.Kasi. Gorąco polecam!
Anna R-B
Polecam serdecznie. Dziękuję za profesjonalne podejście i zaangażowanie p.Kasi, która od początku do końca wspierała mnie w sprzedaży mieszkania. W przyszłości na pewno skorzystam z usług pani Kasi. Gorąco polecam,
Barbara i Wojtek Rogowscy
Pani Katarzyno serdecznie dziękujemy za pośrednictwo w sprzedaży mieszkania. Pani zaangażowanie i profesjonalne poprowadzenie transakcji winno być przykładem dla innych biur. Dziękujemy za podpowiedzi, rady i wyręczenie w wielu urzędach, a to wszystko z uśmiechem.
Andrzej
Pani Kasia skontaktowała się ze mną widząc moje ogłoszenie o sprzedaży nieruchomości. Nie jest to nic niezwykłego, bo z doświadczenia wiem, ze wszyscy pośrednicy tak pracują. Jednak p. Kasia w sposób bardzo profesjonalny, bez natarczywości, ale za to z ogromna kultura i wiedza dotycząca rynku nieruchomości oraz z umiejętnościami marketingowymi namówiła mnie do zastosowania rozwiązań, których przedtem nie brałem pod uwagę. Efektem współpracy było doprowadzenie do szybkiego sfinalizowania transakcji i wysoki poziom satysfakcji wszystkich zaangażowanych stron. Polecam współpracę z p. Kasią.
Paulina i Kamil
Dziękujemy Pani Katarzynie Jankowskiej za pomoc w znalezieniu mieszkania i doprowadzenia do finalizacji zakupu. Wsparcie Pani Kasi jest nieocenione! Dzięki niej z łatwością przebrnęliśmy przez gąszcz zawiłych formalności związanych z zakupem oraz wzięciem kredytu. Pani Kasia jest nie tylko profesjonalistką w swoim fachu, ale również posiada przemiłą osobowość odznaczającą się pełnią zaangażowania, cierpliwości i dobrego humoru. Jeżeli, ktokolwiek chce kupić mieszkanie i nie chce się o nic martwić polecamy Panią Katarzynę!
Johanna Grace
Bardzo polecamy do współpracy panią Katarzynę Jankowską. Pani Kasia jest bardzo konkretną i kompetentną osobą, dodatkowo kreatywną i uśmiechniętą 🙂 zawsze znajdzie dobre rozwiązanie dla obu stron. Polecam z czystym sumieniem!
Paweł Zasadziński
Od dawna nie spotkałem na rynku pośrednictwa tak kompetentnej osoby jak pani Katarzyna. Była pomocna od pierwszego spotkania aż do samego końca. Ja to nazywam profesjonalizmem. Zaangażowanie na 100%. To właśnie dzięki pani Katarzynie udało nam się w tak krótkim czasie pomoc z księgami wieczystymi oraz kredytem dla kupujących. Polecam gorąco.
Aleksander Lach
Zdecydowanie polecam współpracę! Pani Kasia Jankowska jest profesjonalistką w swoim fachu. Tak jak 4 lata temu pomogła mnie i mojej żonie w kupnie jednego mieszkania, tak teraz świetnie poradziła sobie ze sprzedażą drugiego. Mam wrażenie, że zawsze wychodzi poza pewne ramy i pomaga 'nadprogramowo’, za co bardzo dziękuję. Następnym razem również będę wiedział, do kogo się zgłosić!
Kasia i Jacek
Właśnie sprzedaliśmy mieszkanie za pośrednictwem Pani Kasi Polecamy z całego serca Panią Kasię – odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu, fachowo i profesjonalnie podchodzi do klienta, zaangażowana i kompetentna. Dziękujemy.
Mirosława Gałązka
Mieliśmy przyjemność poznać Panią Kasię , która jest bardzo profesjonalną , miłą, cierpliwą, uprzejmą osobą z ogromną wiedzą , zarówno w zakresie nieruchomości jak i finansów. Niezwykle uczynna w sprawach nawet tych które jej nie dotyczyły. Wykazała dużo cierpliwości i wyrozumiałości związanych z naszym stresem  i niewiedzą. Serdecznie dziękujemy.