Dlaczego warto współpracować właśnie ze mną?

  • Pomagam wiodącym firmom w osiągnięciu przewidywalnego wzrostu przychodów i rentowności poprzez optymalizację wydajności organizacji sprzedaży.
  • Wykorzystuję swoją wszechstronną wiedzę do przeprowadzenia analizy potrzeb klienta z wykorzystaniem wszelkich narzędzi sprzedażowych w celu osiągnięcia zamierzonych efektów.

Ja w liczbach

ponad 0 lat
doświadczenia
ponad 0
zadowolonych klientów
ponad 0
zawartych umów

Dwadzieścia jeden lat pracuję w branży finansowej na różnych szczeblach zawodowych w bankach oraz firmach pośredniczących, na stanowiskach menedżerskich, sprzedażowych, marketingowo – szkoleniowych.

Skończyłam kurs trenerski, kurs sprzedaży metodą Sandlera, zaawansowane techniki sprzedaży, zaawansowane techniki menagerskie – zarządzanie zespołem sprzedażowym oraz szereg kursów z dziedziny nieruchomości i finansów, które aż ciężko wszystkie wymienić.

Od 2010 r. jestem również Biegłym Sądowym przy sądzie Okręgowym w Szczecinie o specjalności finanse, bankowość, rachunkowość. 

W styczniu 2015 r. zostałam powołana na drugą kadencję na to stanowisko i 2020 r na kolejną.

Od 2014 roku pracuję w biurze In House Nieruchomości Finanse, współpracuję z wieloma firmami w zakresie obrotu nieruchomościami, kupna- sprzedaży, finansuję leasingi, kredyty hipoteczne, kredyty komercyjne, zajmuję się dziedziną odszkodowań i ubezpieczeń. 

Działania tej firmy łączą w sobie wszystkie aspekty biznesu, jakimi kieruję się w życiu a mianowicie: wiedzę, profesjonalizm, bezpieczeństwo, zaufanie, jakość pracy, poszerzanie wiedzy i kompetencji

Kilka lat publikowałam w prasie specjalistycznej, rachunkowość zarządcza. Jestem bardzo dumna z tej przygody mojego życia, dało mi to sporo doświadczenia i analitycznej wiedzy, którą wykorzystuje do dziś. 

Sporo czasu poświęcam na poszerzanie swoich umiejętności i kompetencji, to dla mnie bardzo ważne, sprawia, że czuję iż podążam z duchem czasu i potrafię odpowiedzieć na potrzeby każdego człowieka bez względu na wiek czy pozycje społeczną.

Prywatnie mam 19-letniego syna Filipa oraz psa o imieniu Amy, jestem strzelcem sportowym i sędzią statycznym III stopnia w tej dyscyplinie, pływam, gram w squasha, jeżdżę konno, czytam. Nie lubię i nie potrafię się nudzić.

Posiadam motocykl marki Yamaha Fazer, który traktuję jako hobby i poruszam się nim w miarę możliwości i wolnego czasu.

Jestem zadowoloną z życia często zadufaną w sobie z dość dużym poczuciem własnej wartości, zwykłą osoba, która swojej ciężkiej pracy zawdzięcza wszystko do czego w życiu doszła.

Moja szeroka wiedza dotyczy wielu dziedzin życia, z którymi miałam okazję się zetknąć, jest to wiedza oparta o lata doświadczeń, szkoleń oraz wielu rozmów z ciekawymi ludźmi.